Chlazení Deepcool AK620 DIGITAL PRO
Kód: CHLDECCPU0046
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Příkon
Stanovený proud
0,13 A
Jmenovité napětí
12 V
Spotřeba elektrické energie
1,56 W
Vzhled
Osvětlovací LED
Ano
Barva podsvětlení
Červená
Barva
Černá
Materiál
Polybutylentereftalát (PBT)
Hmotnost a rozměry
Šířka
129 mm
Hloubka
138 mm
Výška
163 mm
Výkon
Rychlost otáčení (max)
1750 ot/min
Pokoj
Počítačová skříň
Počet kusů v balení
1 kusů
Model
Ventilátor
Hlučnost (vysoká rychlost)
25 dB
Průměr větráku
12 cm
Obsah balení
Dodávané kabely
3-pinový, 4pinový
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 1.8 kg |
| EAN: | 6933412728818 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 240 mm |
| Šířka balení: | 173 mm |
| Délka balení: | 195 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
