Chladnička Ravanson LKK-90B (černá)
Kód: AGDRAVLOW0024
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Příkon
Stupnice energetické účinnosti
A až G
Roční spotřeba energie
85 kWh
Třída energetické účinnosti
E
Vzhled
Barva
Černá
Typ lampy
LED
Vestavěný displej
Ne
Umístění přístroje
Stojací
Hmotnost a rozměry
Výška
830 mm
Šířka
470 mm
Hmotnost
20 kg
Hloubka
440 mm
Výkon
Třída hlukových emisí
C
Vnitřní objem
91 l
Klimatická třída
ST - N
Chladicí prostředek
R600a
Hlučnost
41 dB
Ergonomie
Možnost změny směru otevírání dveří
Ano
Počet teplotních nastavení
5
Nastavitelný termostat
Ano
Nastavitelné nohy
Ano
Chladnička
Teplotní rozsah
0 - 10 °C
Materiál polic
Sklo
Nastavitelná výška polic
Ano
Čistá kapacita chladničky
81 l
Násypka na zeleninu
Ano
Vnitřní osvětlení ledničky
Ano
Mrazák
Miska na ledové kostky
Ano
Čistá kapacita mrazáku
10 l
Maximální teplota mrazničky
- 6 °C
Bezpečnostní upozornění
Výstražné piktogramy
GHS04: Plyny pod tlakem
Varování
Neotevírejte ani se nepokoušejte opravovat součásti obsahující chladiva.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Chladničky |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 22 kg |
| EAN: | 5902230902763 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 870 mm |
| Šířka balení: | 465 mm |
| Délka balení: | 505 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
