Chladnička-mraznička GORENJE NRB620E61X4WFE
Kód: AGDGJELOW0153
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Příkon
Vstupní střídavé napětí
220-240 V
Frekvence vstupního střídavého napětí
50 Hz
Třída energetické účinnosti
E
Roční spotřeba energie
284 kWh
Stupnice energetické účinnosti
A až G
Vzhled
Barva
Nerezová ocel
Vestavěný displej
Ano
Počet dvířek
2 dveře/dveří
Typ ovládání
Elektronické ovládání
Chladicí médium
R600a
Uchycení dveří
Levý/pravý
Umístění přístroje
Stojací
Typ displeje
LED
Materiál polic
Sklo
Umístění displeje
Na dveřích
Hmotnost a rozměry
Hloubka
658 mm
Hmotnost
73 kg
Šířka
595 mm
Výška
2030 mm
Údaje o balení
Výška balení
2100 mm
Šířka balení
655 mm
Hloubka balení
725 mm
Hmotnost včetně balení
75,5 kg
Výkon
Hlučnost
34 dB
Třída hlukových emisí
B
Celková kapacita
413 l
Ergonomie
Alarm otevřených dveří
Ano
Chladnička
Vnitřní osvětlení ledničky
Ano
Typ lampy
LED
Automatické odmrazování (chladnička)
Ano
Počet přihrádek/košů chladničky
5
Přihrádka ve dveřích na láhve
Ano
Oboustranné dveře chladničky
3
Počet zásuvek na zeleninu
1
Mrazák
Čistá kapacita mrazáku
130 l
Automatické odmrazování (mrazák)
Ano
Doba uložení při výpadku proudu
13 h
Rychlé zamrazení
Ano
Funkce No Frost+ (mraznička)
Ano
Počet zásuvek mrazničky
3
Umístění mrazáku
Spodní
Bezpečnostní upozornění
Varování
Neotevírejte ani se nepokoušejte opravovat součásti obsahující chladiva.
Udržitelnost
Kód Evropského registru výrobků pro označování energetickými štítky (EPREL)
2277462
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Chladničky |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 74 kg |
| EAN: | 3838782977930 |
| Produkt je objemný: | T |
| Výška balení: | 2080 mm |
| Šířka balení: | 640 mm |
| Délka balení: | 715 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
