Chieftec CLC-360-RGB-W Chladicí systém pro počítač Počítačová skříň Kapalinový chladič typu vše v jednom 12 cm Bílá
Kód: CHLCHFZEW0004
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Příkon
Proud ventilátoru
0,21 A
Proud čerpadla
200 mA
Napětí čerpadla
12 V
Vzhled
Barva
Bílá
Počet ventilátorů
3 ventilátor/ventilátory
Konektor ventilátoru
3-pin + 4-pin
Barva podsvětlení
Více
Materiál
Plast
Osvětlovací LED
Ano
Materiál vodního bloku
Měď/plast
Materiál chladiče
Hliník
Hmotnost a rozměry
Hmotnost
1,9 kg
Hmotnost včetně balení
2,8 kg
Rozměry ventilátoru (š x h x v)
120 x 120 x 25 mm
Šířka vodního bloku
8,29 cm
Šířka chladiče
39,2 cm
Rozměry ventilátoru 2 (š × h × v)
120 x 120 x 25 mm
Hloubka chladiče
12 cm
Výška vodního bloku
5,07 cm
Výška chladiče
2,7 cm
Hloubka vodního bloku
7,32 cm
Délka trubic
40 cm
Výkon
Model
Kapalinový chladič typu vše v jednom
Podporované patice procesorů
LGA 1151 (Socket H4)
Hlučnost (vysoká rychlost)
34,7 dB
Průměr větráku
12 cm
Maximální proud vzduchu
64,72 cfm
Pokoj
Počítačová skříň
Konektor pro čerpadlo
4pinový
Otáčky motoru čerpadla (max)
2700 ot/min
Statický tlak ventilátoru
3,06 mmH2O
Otáčky motoru čerpadla (min)
1800 ot/min
Rychlost ventilátoru (max)
2200 ot/min
Rychlost ventilátoru (min)
500 ot/min
Obsah balení
Typ balení
Krabice
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 36 měsíců |
| Hmotnost: | 2.41 kg |
| EAN: | 753263079039 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 150 mm |
| Šířka balení: | 475 mm |
| Délka balení: | 200 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
