Černý vysoce výkonný mixér Pro ZWILLING Enfinigy 53001-001-0
Kód: AGDZWLMIB0008
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Příkon
Příkon
3100 W
Vstupní operační napětí (min)
220 V
Vstupní operační napětí (max)
240 V
Vzhled
Model
Stojací mixér
Vestavěný displej
LED
Barva
Bílá
Zámek zařízení
Ano
Vyjímatelná miska
Ano
Příslušenství lze mýt v myčce
Ano
Horkuodolný
Ano
Hmotnost a rozměry
Délka
193,6 mm
Délka šňůry
1 m
Hmotnost
5,6 kg
Šířka
214 mm
Výška
426 mm
Výkon
Drcení ledu
Ano
Počet rychlostí
12
Uzamykání
Ano
Obsah nádoby
1,8 l
Pulzní spínač
Ano
Obsah balení
Skladovací box
Ano
Krycí plachta
Ano
Šlehač
Ano
Posunovač jídla
Ano
Materiál
Materiál
Technopolymer
Materiál ostří
Nerezová ocel
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kuchyňské roboty a mixéry |
|---|---|
| Záruka: | 120 měsíců |
| Hmotnost: | 7.545 kg |
| EAN: | 4009839537202 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 260 mm |
| Šířka balení: | 560 mm |
| Délka balení: | 320 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
