Cardo Spirit HD Duo interkom pro motorky 2 kanály/kanálů 600 m Černá
Kód: AKGCA3SBL0019
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vzhled
Ochranné funkce
Voděodolný
Barva
Černá
Hmotnost a rozměry
Výška
47 mm
Šířka
78 mm
Hmotnost
35 g
Hloubka
19 mm
Výkon
Možnost aktualizace firmwaru
Ano
RDS tuner
Ano
Množství předvolených stanic
6
Verze Bluetooth
5.2
Konektor USB
USB typu C
Maximální dosah
600 m
FM rádio
Ano
Počet kanálů
2 kanály/kanálů
Provozní rozsah teplot (T-T)
-20 - 55 °C
USB port
Ano
Baterie
Výdrž v pohotovostním režimu
10 dny
Doba nabíjení
2 h
Doba hovoru
13 h
Obsah balení
Počet kusů v balení
1 kusů
Dodávané kabely
USB
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sluchátka |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.427 kg |
| EAN: | 828831843418 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 75 mm |
| Šířka balení: | 105 mm |
| Délka balení: | 200 mm |
| Certifikace: | CE IC/FCC SIG BT TELEC UKCA |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
