CAMRY CR 6311 Fritéza bez tuku
Kód: AGDADLFRY0008
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Příkon
Zabezpečení proti přehřátí
Ano
Vzhled
Šířka
285 mm
Barva
Stříbrná
Výška
365 mm
Nepřilnavý povrch
Ano
Další charakteristiky
Spotřeba elektrické energie
2500 W
Energetické požadavky
220 - 240 V, 50/60 Hz
Výkon
Nastavitelný termostat
Ano
Obsah oleje
5 l
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Jiné spotřebiče |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 6.7 kg |
| EAN: | 5903887803267 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 340 mm |
| Šířka balení: | 410 mm |
| Délka balení: | 380 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
