Camry CR 1259 elektrická konvice 20 l 1650 W Černá
Kód: AGDADLWAR0002
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Indikátor úrovně vody
Ano
Základní materiál
Nerezová ocel
Objem zásobníku vody
20 l
Nastavitelný termostat
Ne
Barva
Černá
Typ ovládání
Knoflíky
Příkon
Napájecí zdroj
AC
Příkon
1650 W
Frekvence vstupního střídavého napětí
50 Hz
Vstupní střídavé napětí
220 - 240 V
Údaje o balení
Počet kusů v balení
1 kusů
Návod na použití
Ano
Ergonomie
Podsvětlený vypínač
Ano
Typ otevření víka
Manuální
Bezkabelový
Ne
Odnímatelné víko
Ano
Výklopné víko
Ano
Osvětlení
Ano
Uzamykatelné víko
Ano
Displej
Ne
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dům a zahrada |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 3.64 kg |
| EAN: | 5908256838475 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 350 mm |
| Šířka balení: | 350 mm |
| Délka balení: | 595 mm |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
