Bydlení ENDORFY Arx 700 ARGB
Kód: OBUENDOBU0010
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Úložná média
Podporované pevné velikosti disků
3.5"
Integrovaná čtečka karet
Ne
Vzhled
Maximální délka PSU
34 cm
Počet pozic 2,5" / 3,5"
1
Tlačítko reset
Ano
Barva
Černá
Podporované formáty základní desky
Micro ATX
Vhodné pro
Hraní
Tlačítko zap/vyp
Ano
Osvětlení
ARGB
Formát
ATX
Počet expanzních slotů
7
Model
PC
Maximální délka grafické karty
41 cm
Maximální výška CPU chladiče
17,9 cm
Boční okno
Ano
Počet 2.5" pozic
6
Panel(y) z tvrzeného skla
Ano
Protiprachový filtr
Ano
Hmotnost a rozměry
Hmotnost
8,5 kg
Hloubka
472 mm
Výška
486 mm
Šířka
228 mm
Další charakteristiky
Tenká optická mechanika
Ne
Možnosti připojení
Počet portů USB typu C
1
Počet portů USB typu A
2
Audio vstup
Ano
Audio výstup
Ano
Chlazení
Podporované velikosti ventilátorů horního chladiče
280 mm
Podporované velikosti ventilátorů zadního chladiče
140 mm
Instalované zadní ventilátory
1x 140 mm
Počet podporovaných ventilátorů
8
Podporované velikosti ventilátorů předního chladiče
280 mm
Instalované přední ventilátory
3x 140 mm
Napájení
Napájecí zdroj v ceně
Ne
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 12 kg |
| EAN: | 5903018666327 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 290 mm |
| Šířka balení: | 528 mm |
| Délka balení: | 540 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
