Bruska 489.8 SMAPP Graphite
Kód: AGDSM1MDM0003
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Bezpečnostní spínač
Ano
Barva
Grafit
Počet rychlostí
1
Maximální průměr otvoru
8 mm
Protiskluzové nožky
Ano
Zpětný chod
Ne
Minimální průměr otvorů
2,7 mm
Příkon
Příkon
2000 W
Obsah balení
Mlýnek na maso
Ano
Počet sítek
3
Obsah balení
Tlačítko
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dům a zahrada |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 3.53 kg |
| EAN: | 5904013010412 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 275 mm |
| Šířka balení: | 255 mm |
| Délka balení: | 280 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
