Brother TN-3480 tonerová náplň 1 kusů Originální Černá
Kód: EXPBROTBR0200
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Kompatibilita značky
Brother
Typ inkoustové kartridže
Vysoká (XL) výtěžnost
Počet kusů v balení
1 kusů
Výtěžnost černého toneru
8000 str.
Tiskové barvy
Černá
Model
Originální
Barva
Černá
Hmotnost a rozměry
Výška
251 mm
Šířka
361 mm
Hloubka
140 mm
Hmotnost
810 g
Údaje o balení
Typ balení
Krabice
Hmotnost včetně balení
1,16 kg
Technické údaje
Typ palety
800 x 1200 mm
Další charakteristiky
Tisková technologie
Laserový tisk
Logistická data
Počet vrstev na paletě
9 kusů
Počet krabic na paletě
27 kusů
Počet kartonů na vrstvu
3 kusů
Počet na paletě
81 kusů
Kód harmonizovaného systému
84439990
Výška palety
16,4 cm
Hmotnost palety
115,2 kg
Bezpečnostní upozornění
Varování
Zabraňte kontaktu látky s očima a kůží.
Výstražné piktogramy
GHS07: Škodlivý
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Tonery, inkousty a příšlušenství |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 1.075 kg |
| EAN: | 4977766755658 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 250 mm |
| Šířka balení: | 360 mm |
| Délka balení: | 150 mm |
| Kompatibilita: | HL-L6250DN, HL-L6300DW, HL-L6400DW, HL-L6400DWTT, MFC-L6800DWT, MFC-L6900DW |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
