Brother TN-2590XXL tonerová náplň 1 kusů Originální Černá
Kód: TONBROBRB0028
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Typ napájení
Balení po jednom
Výtěžnost černého toneru
5000 str.
Kompatibilita značky
Brother
Tiskové barvy
Černá
Barva
Šedá
Počet kusů v balení
1 kusů
Počet černých cartridgí
1
Model
Originální
Hmotnost a rozměry
Typ balení
Krabice
Bezpečnostní upozornění
Výstražné piktogramy
GHS07: Škodlivý
Varování
Použitý toner a obaly zlikvidujte v souladu s místními předpisy pro nakládání s odpady.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Tonery, inkousty a příšlušenství |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.734 kg |
| EAN: | 4977766830379 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 126 mm |
| Šířka balení: | 360 mm |
| Délka balení: | 180 mm |
| Kompatibilita: | MFC-L2922DW |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
