Brother TN-243CMYK tonerová náplň 1 kusů Originální Černá, Azurová, Purpurová, Žlutá
Kód: TONBROBRB0012
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Barva
Vícebarevný
Model
Originální
Tiskové barvy
Černá, Azurová, Purpurová, Žlutá
Počet kusů v balení
1 kusů
Výtěžnost barevného toneru
1000 str.
Kompatibilita značky
Brother
Výtěžnost černého toneru
1000 str.
Hmotnost a rozměry
Šířka
272 mm
Výška
400 mm
Hloubka
160 mm
Hmotnost
1,79 kg
Údaje o balení
Hmotnost včetně balení
2,66 kg
Výška balení
398 mm
Hloubka balení
162 mm
Šířka balení
274 mm
Typ balení
Krabice
Další charakteristiky
Tisková technologie
Laserový tisk
Logistická data
Výška palety
14,9 cm
Hmotnost palety
140,9 kg
Počet kartonů na vrstvu
6 kusů
Počet vrstev na paletě
4 kusů
Kód harmonizovaného systému
84439990
Počet na paletě
48 kusů
Typ palety
800 x 1200 mm
Počet krabic na paletě
24 kusů
GTIN velkoobchodního balení (EAN/UPC)
4977766787611
Bezpečnostní upozornění
Výstražné piktogramy
GHS07: Škodlivý
Varování
Použitý toner a obaly zlikvidujte v souladu s místními předpisy pro nakládání s odpady.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Tonery, inkousty a příšlušenství |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 2.21 kg |
| EAN: | 4977766787611 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 400 mm |
| Šířka balení: | 160 mm |
| Délka balení: | 280 mm |
| Kompatibilita: | DCP-L3510CDW DCP-L3550CDW HL-L3210CW HL-L3230CDW HL-L3270CDW MFC-L3710CW MFC-L3730CDN MFC-L3750CDW MFC-L3770CDW |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
