Brother TN-2421 tonerová náplň 1 kusů Originální Černá
Kód: TONBROBRO0018
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Vrácení a recyklace cartridge
Ano
Tiskové barvy
Černá
Kompatibilita značky
Brother
Výtěžnost černého toneru
3000 str.
Počet kusů v balení
1 kusů
Model
Originální
Hmotnost a rozměry
Hloubka
173 mm
Hmotnost
439 g
Šířka
119 mm
Výška
352 mm
Údaje o balení
Typ balení
Krabice
Hmotnost včetně balení
841 g
Další charakteristiky
Tisková technologie
Laserový tisk
Logistická data
Kód harmonizovaného systému
84439990
Bezpečnostní upozornění
Varování
Zabraňte kontaktu látky s očima a kůží.
Výstražné piktogramy
GHS09: Nebezpečí pro životní prostředí
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Tonery, inkousty a příšlušenství |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.69 kg |
| EAN: | 4977766779623 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 360 mm |
| Šířka balení: | 210 mm |
| Délka balení: | 170 mm |
| Kompatibilita: | DCP-L2512D DCP-L2532DW DCP-L2552DN HL-L2312D HL-L2352DW HL-L2372DN MFC-L2712DN MFC-L2712DW MFC-L2732DW MFC-L2752DW |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
