Brother TN-2320 tonerová náplň 1 kusů Originální Černá
Kód: EXPBROTBR0128
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Počet kusů v balení
1 kusů
Kompatibilita značky
Brother
Výtěžnost černého toneru
2600 str.
Tiskové barvy
Černá
Barva
Černá
Model
Originální
Hmotnost a rozměry
Šířka
110 mm
Hloubka
172 mm
Hmotnost
529 g
Výška
358 mm
Údaje o balení
Hmotnost včetně balení
843 g
Typ balení
Krabice
Další charakteristiky
Tisková technologie
Laserový tisk
Poznámka k výtěžnosti stránky
ISO/IEC 19752
Logistická data
Hmotnost palety
118,8 kg
Počet krabic na paletě
42 kusů
Počet kartonů na vrstvu
6 kusů
Typ palety
800 x 1200 mm
Počet vrstev na paletě
7 kusů
Počet na paletě
126 kusů
Kód harmonizovaného systému
84439990
Výška palety
14,8 cm
Bezpečnostní upozornění
Výstražné piktogramy
GHS07: Škodlivý
Varování
Zabraňte kontaktu látky s očima a kůží.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Tonery, inkousty a příšlušenství |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.69 kg |
| EAN: | 4977766738989 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 172 mm |
| Šířka balení: | 364 mm |
| Délka balení: | 113 mm |
| Kompatibilita: | HL-L2365DW, HL-L2360DN, HL-L2340DW, HL-L2300D, DCP-L2540DN, DCP-L2500D |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
