Brother FS70WTX šicí stroj Elektrický
Kód: AGDBROMSZ0015
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Automatický navlékač jehly
Ano
Délka stehu
5 mm
Displej
LCD
Funkce šicího stroje
Šití
Rychlost šití
750 SPM
Volné rameno
Ano
Šířka stehu
7 mm
Barva
Bílá
Typ ovládání
Knoflíky
Včetně kleští na drát
Ano
Příkon
Typ napájení
Elektrický
Hmotnost a rozměry
Výška
400 mm
Hloubka
320 mm
Šířka
490 mm
Hmotnost
5,5 kg
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Jiné spotřebiče |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 7.47 kg |
| EAN: | 4977766808385 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 383 mm |
| Šířka balení: | 470 mm |
| Délka balení: | 271 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
