Brother DR-421CL válec do laserových tiskáren Originální 1 kusů
Kód: BEBBROBRO0003
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Tiskové barvy
Černá, Azurová, Purpurová, Žlutá
Barva
Černá
Počet kusů v balení
1 kusů
Tisková technologie
Laserový tisk
Kompatibilita značky
Brother
Model
Originální
Výtěžnost stran
30000 str.
Multi balení
Ne
Hmotnost a rozměry
Šířka
423 mm
Hloubka
225 mm
Výška
453 mm
Hmotnost
1,64 kg
Údaje o balení
Hmotnost včetně balení
2,67 kg
Technické údaje
Typ palety
1200 x 1000 mm
Logistická data
Výška palety
16,9 cm
Hmotnost palety
93,2 kg
Počet na paletě
28 kusů
Počet vrstev na paletě
7 kusů
Počet kartonů na vrstvu
4 kusů
Počet krabic na paletě
28 kusů
Kód harmonizovaného systému
84439990
Bezpečnostní upozornění
Výstražné piktogramy
GHS09: Nebezpečí pro životní prostředí
Varování
Použité sudy zlikvidujte ve sběrných místech pro použitá elektrická a elektronická zařízení.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Tonery, inkousty a příšlušenství |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 2.69 kg |
| EAN: | 4977766771894 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 450 mm |
| Šířka balení: | 217 mm |
| Délka balení: | 422 mm |
| Kompatibilita: | HL-L8260CDW, HL-L8360CDW, HL-L9310CDW, HL-L9310CDWT, HL-L9310CDWTT, DCP L8410CDW, MFC L8690CDW, MFC L8900CDW, MFC L9570CDW, MFC L9570CDWT |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
