Brother DR-3400 válec do laserových tiskáren Originální 1 kusů
Kód: EXPBROBBR0042
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Barva
Černá
Model
Originální
Kompatibilita značky
Brother
Multi balení
Ne
Výtěžnost stran
50000 str.
Tisková technologie
Laserový tisk
Tiskové barvy
Černá, Bílá
Počet kusů v balení
1 kusů
Hmotnost a rozměry
Výška
228 mm
Hloubka
131 mm
Hmotnost
630 g
Šířka
361 mm
Údaje o balení
Hmotnost včetně balení
670 g
Technické údaje
Typ palety
800 x 1200 mm
Další charakteristiky
Počet kusů v balení
1 kusů
Logistická data
Hmotnost palety
309,6 kg
Výška palety
14,6 cm
Počet na paletě
81 kusů
Počet kartonů na vrstvu
3 kusů
Kód harmonizovaného systému
84439990
Počet krabic na paletě
27 kusů
Počet vrstev na paletě
9 kusů
Bezpečnostní upozornění
Varování
Vyhněte se přímému kontaktu s látkou v bubnu.
Výstražné piktogramy
GHS07: Škodlivý
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Tonery, inkousty a příšlušenství |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.93 kg |
| EAN: | 4977766755757 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 230 mm |
| Šířka balení: | 360 mm |
| Délka balení: | 130 mm |
| Kompatibilita: | HL-L5000D, HL-L5100DN, HL-L5100DNT, HL-L5200DW, HL-L5200DWT, HL-L6250DN, HL-L6300DW, HL-L6300DWT, HL-L6400DW, HL-L6400DWT, DCP L5500DN, DCP L6600DW, MFC L5700DN, MFC L5750DW, MFC L6800DW, MFC L6800DWT, MFC L6900DW, MFC L6900DWT |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
