Brother DR-2590 válec do laserových tiskáren Originální 1 kusů
Kód: BEBBROBRO0007
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Kompatibilita značky
Brother
Počet kusů v balení
1 kusů
Multi balení
Ne
Výtěžnost stran
15000 str.
Model
Originální
Barva
Černá
Tisková technologie
Laserový tisk
Bezpečnostní upozornění
Výstražné piktogramy
GHS07: Škodlivý
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Tonery, inkousty a příšlušenství |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.65 kg |
| EAN: | 4977766830096 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 220 mm |
| Šířka balení: | 350 mm |
| Délka balení: | 120 mm |
| Kompatibilita: | Brother DCP-L2600D / DCP-L2622DW / DCP-L2640DN / HL-L2402D / HL-L2442DW / HL-L2460DN / MFC-L2662DW / MFC-L2802DN / MFC-L2802DW / MFC-L2922DW |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
