Broadcom BCM957504-P425G síťová karta Interní Vlákno 25000 Mbit/s
Kód: KSIBDCENT0023
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Počítačová síť
Maximální přenosová rychlost
25000 Mbit/s
Vzhled
Interní
Ano
LED indikátory
Připojení
Barva
Zelená
Hmotnost a rozměry
Hmotnost
160 g
Možnosti připojení
Konektor pro optická vlákna
SFP28
Verze PCI
4.0
Rozhraní
Vlákno
Technologie propojení
Kabel
Porty pro optická vlákna
4
Logistická data
Kód harmonizovaného systému
85176990
Udržitelnost
Neobsahuje
Halogen
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 36 měsíců |
| Hmotnost: | 0.285 kg |
| EAN: | 650861000635 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 170 mm |
| Šířka balení: | 240 mm |
| Délka balení: | 35 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
