Braun MultiQuick 9 MQ 9195XLI 2 l Ponorný mixér 1200 W Černá, Nerezová ocel
Kód: AGDBRAMIB0083
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Nádobka
0,6 l
Příkon
Napájecí zdroj
AC
Vstupní střídavé napětí
220 - 240 V
Frekvence vstupního střídavého napětí
50/60 Hz
Příkon
1200 W
Vzhled
Barva
Nerezová ocel
Délka šňůry
1,2 m
Vyjímatelná miska
Ano
LED indikátory
Výkon
Model
Ponorný mixér
Příslušenství lze mýt v myčce
Ano
Snadné uchopení
Ano
Technické údaje
Neobsahuje
Bisfenol A
Výkon
Obsah nádoby
2 l
Sekáček
Ano
Uzamykání
Ano
Drcení ledu
Ano
Kapacita otočné misky
0,5 l
Obsah balení
Šlehač
Ano
Materiál
Materiál ostří
Nerezová ocel
Materiál shaftu
Nerezová ocel
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kuchyňské roboty a mixéry |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 4.72 kg |
| EAN: | 8021098775184 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 265 mm |
| Šířka balení: | 280 mm |
| Délka balení: | 350 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
