Braun MultiQuick 9 MQ 9187XLI 0,6 l Ponorný mixér 1200 W Černá, Nerezová ocel
Kód: AGDBRAMIB0082
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Model
Ponorný mixér
Odnímatelná jednotka s noži
Ano
Příslušenství lze mýt v myčce
Ano
Vyjímatelná miska
Ano
Barva
Černá
Snadné uchopení
Ano
Příkon
Příkon
1200 W
Napájecí zdroj
AC
Další charakteristiky
Neobsahuje
Bisfenol A
Výkon
Typ ovládání rychlosti
Krok
Pulzní spínač
Ano
Počet rychlostí
3
Obsah nádoby
0,6 l
Drcení ledu
Ano
Sekáček XL
Ano
Obsah balení
Počet šálků
1 kusů
Odměrka
Ano
Příslušenství pro přípravu kaše
Ano
Šlehač
Ano
Materiál
Materiál ostří
Nerezová ocel
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kuchyňské roboty a mixéry |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 4.56 kg |
| EAN: | 8021098775177 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 265 mm |
| Šířka balení: | 340 mm |
| Délka balení: | 360 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
