Braun MultiQuick 9 MQ 9135XI 0,6 l Ponorný mixér 1200 W Černá, Nerezová ocel
Kód: AGDBRAMIB0092
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Příkon
Příkon
1200 W
Vzhled
Barva
Nerezová ocel
Vyjímatelná miska
Ano
Snadné uchopení
Ano
Odnímatelná jednotka s noži
Ano
Příslušenství lze mýt v myčce
Ano
Model
Ponorný mixér
Technické údaje
Neobsahuje
Bisfenol A
Výkon
Drcení ledu
Ano
Obsah nádoby
0,6 l
Počet rychlostí
3
Sekáček
Ano
Pulzní spínač
Ano
Obsah balení
Měřicí nádoba
Ano
Šlehací metličky
Ano
Nástavec mixéru
Ano
Nůž na drcení ledu
Ano
Sekáček
Ano
Materiál
Materiál ostří
Nerezová ocel
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kuchyňské roboty a mixéry |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 1.986 kg |
| EAN: | 8021098774996 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 191 mm |
| Šířka balení: | 263 mm |
| Délka balení: | 280 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
