Braun 408567 elektrický zubní kartáček Dospělý Vibrační kartáček Černá
Kód: AGDBRASDZ0295
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Indikace nabíjení
Ano
Režimy čištění zubů
Masáž
Integrovaný časovač
Ano
Podpora mobilní aplikace
Ano
AI Technologie rozpoznávání štětin
Ano
Barva
Černá
Integrovaný displej
Ano
Typ displeje
OLED
Typ zubního kartáčku
Oscilačně rotační kartáček
Účel
Dospělý
Senzor tlaku
Ano
Příkon
Typ baterie
Zabudovaná baterie
Napájecí zdroj
Baterie
Bateriový provoz
Ano
Obsah balení
Počet držáků
1 kusů
Cestovní obal
Ano
Nabíječka
Ano
Hlava kartáčku dodávané v balení
2 kusů
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Osobní spotřebiče |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.76 kg |
| EAN: | 4210201408567 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 100 mm |
| Šířka balení: | 255 mm |
| Délka balení: | 180 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
