Bose S1 Pro+ - aktivní bezdrátový ozvučovací systém
Kód: NGLBSEKOL0001
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Voděodolný
Ne
Bezpečnostní spínač
Ano
Barva
Černá
Kontrolka LED
Ano
Příkon
Typ zdroje
Bezdrátové
Typ baterie
Lithium-iontová
Životnost baterie
11 hodin
Zvuk
Počet mixovaných kanálů
3 kanály/kanálů
Hmotnost a rozměry
Šířka
238 mm
Hloubka
279 mm
Výška
332 mm
Hmotnost
6,5 kg
Možnosti připojení
XLR out
1
Maximální provozní vzdálenost
9 m
USB Power Delivery
Ano
Verze Bluetooth
5.0
Výstup TRS 1/4" (6,35 mm)
1
Počet portů USB typu A
1
Vstup AUX
Ano
XLR Combo vstupy
2
Bluetooth
Ano
Počet portů USB typu C
1
Obsah balení
Obsah balení
Reproduktor x 1
Bezpečnostní upozornění
Varování
Před prováděním jakékoli údržby nebo opravy odpojte výrobek od zdroje napájení.
Subwoofer
Počet linek
3
Materiál
Materiál
Hliník
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Hudba |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 8.91 kg |
| EAN: | 017817837316 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 320 mm |
| Šířka balení: | 365 mm |
| Délka balení: | 380 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
