Bosch TWK8613 elektrická konvice 1,5 l 2400 W Černá
Kód: AGDBOSCZE0035
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Indikátor úrovně vody
Ano
Nastavitelný termostat
Ano
Barva
Černá
Zabezpečení proti přehřátí
Ano
Objem zásobníku vody
1,5 l
Filtrace
Ano
Příkon
Frekvence vstupního střídavého napětí
50 - 60 Hz
Vstupní střídavé napětí
220-240 V
Příkon
2400 W
Hmotnost a rozměry
Hmotnost
1,6 kg
Ergonomie
Úložný prostor pro kabel
Ano
Automatické vypnutí
Ano
Podsvětlený vypínač
Ano
Otočitelnost o 360°
Ano
Bezkabelový
Ano
Bezpečnostní upozornění
Varování
Nenechávejte zařízení bez dozoru, když pracuje.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Jiné spotřebiče |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 2.035 kg |
| EAN: | 4242002824598 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 305 mm |
| Šířka balení: | 255 mm |
| Délka balení: | 220 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
