Bosch Serie 6 PPP6A2I40 Plynová deska Bílá, Černá
Kód: AGDBOSPGZ0295
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vzhled
Zapalovač hořáku
V knoflíku
Typ varné zóny 1
Pravidelný
Typ varné desky
Plynový
Tvar varné zóny 1
Kulatý
Barva
Bílá
Typ roštu
Litina
Ochrana proti zpětnému toku plynu
Ano
Hmotnost a rozměry
Šířka
590 mm
Výška
54 mm
Hloubka
520 mm
Ergonomie
Typ ovládání
Knoflík
Typ plynu
G20, 3B/P (propan-butan)
Výkon varné zóny 4
1000 W
Výkon varné zóny 3
3000 W
Výkon varné zóny 1
1750 W
Umístění ovládání
Horní přední
Výkon varné zóny 2
1750 W
Tlak plynu
20 mb
FlameSelect
Ano
Bezpečnostní upozornění
Varování
Během používání se mohou části povrchu přístroje zahřát.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sporáky, varné desky, vestavěné trouby, digestoře |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 17.5 kg |
| EAN: | 4242005496273 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 145 mm |
| Šířka balení: | 650 mm |
| Délka balení: | 580 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
