Bosch Serie 6 KAD93ABEP lednice s mrazničkou (vedle sebe) Stojací 562 l E Černá
Kód: AGDBOSLOW0230
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Příkon
Vstupní střídavé napětí
220 - 240 V
Třída energetické účinnosti
E
Frekvence vstupního střídavého napětí
50 - 60 Hz
Roční spotřeba energie
323 kWh
Stupnice energetické účinnosti
A až G
Proud
10 A
Vzhled
Design výrobků
Americká dvířka
Barva
Černá
Připraveno na zakázkové panely
Ne
Vestavěný displej
Ano
Umístění přístroje
Stojací
Materiál polic
Sklo
Hmotnost a rozměry
Šířka
908 mm
Výška
1787 mm
Hmotnost
111,8 kg
Hloubka
762 mm
Výkon
Ledovač
Ano
Dávkovač ledu
Ano
Vodní filtr
Ano
Třída hlukových emisí
D
Vnitřní objem
562 l
Hlučnost
42 dB
Klimatická třída
SN-T
Ergonomie
Otočná kolečka
Ano
Alarm otevřených dveří
Ano
Délka šňůry
1,7 m
Chladnička
Typ lampy
LED
Multi-Airflow systém (mrazák)
Ano
Počet přihrádek/košů chladničky
5
Počet zásuvek na zeleninu
2
Funkce Super chlazení
Ano
Funkce rychlého chlazení
Ano
Beznámrazový systém (chladnička)
Ano
Čistá kapacita chladničky
371 l
Mrazák
Beznámrazový systém (mrazák)
Ano
Umístění mrazáku
Spodní
Mrazicí výkon
12 kg/24h
Počet poliček/zásuvek v mrazáku
3
Miska na ledové kostky
Ano
Čistá kapacita mrazáku
191 l
Bezpečnostní upozornění
Varování
Neskladujte v blízkosti zdrojů tepla a ohně.
Výstražné piktogramy
GHS04: Plyny pod tlakem
Čerstvá zóna
Přihrádka Fresh Zone
Ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Chladničky |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 90 kg |
| EAN: | 4242005419937 |
| Produkt je objemný: | T |
| Výška balení: | 1880 mm |
| Šířka balení: | 970 mm |
| Délka balení: | 780 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
