Bosch Serie 6 GSN51AWDV mrazák Stojací Napřímený Bílá 289 l
Kód: AGDBOSZAM0022
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Příkon
Třída energetické účinnosti
D
Vstupní střídavé napětí
220-240 V
Proud
10 A
Třída energetické účinnosti (stará)
A+++
Stupnice energetické účinnosti
A až G
Roční spotřeba energie
174 kWh
Spotřeba
120 W
Frekvence vstupního střídavého napětí
50 Hz
Vzhled
Uchycení dveří
Pravý
Počet poliček/zásuvek v mrazáku
5
Umístění přístroje
Stojací
Oboustranné dveře
Ano
Materiál polic
Temperované sklo
Model
Napřímený
Barva
Bílá
Vestavěný displej
Ano
Hmotnost a rozměry
Hloubka
780 mm
Hmotnost
84 kg
Výška
1610 mm
Šířka
700 mm
Výkon
Čistá kapacita mrazáku
289 l
Hrubá kapacita mrazáku
324 l
Doba uložení při výpadku proudu
25 h
Beznámrazový systém
Ano
Hlučnost
41 dB
Klimatická třída
SN-T
Počet hvězdiček
4*
Mrazicí výkon
22 kg/24h
Ergonomie
Vnitřní osvětlení
Ano
Délka šňůry
2,3 m
Hlásič teploty
Ano
Typ lampy
LED
Alarm otevřených dveří
Ano
Otočná kolečka
Ano
Nastavitelné nohy
Ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Chladničky |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 91.7 kg |
| EAN: | 4242005186853 |
| Produkt je objemný: | T |
| Výška balení: | 1685 mm |
| Šířka balení: | 762 mm |
| Délka balení: | 880 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
