Bosch Serie 6 BEL554MB0 mikrovlnná trouba Vestavěné Kombinovaná mikrovlnná trouba 25 l 900 W Černá, Nerezová ocel
Kód: AGDBOSKMZ0048
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Počet stupňů výkonu
5
Otočný talíř
Ano
Výkon grilu
1200 W
Uchycení dveří
Levý
Typ displeje
LED
Barva
Nerezová ocel
Typ grilu
Křemíkový gril
Vnitřní osvětlení
Ano
Vestavěný displej
Ano
Umístění přístroje
Vestavěné
Vnitřní kapacita
25 l
Délka šňůry
1,3 m
Systém otevírání dvířek
Tlačítko
Typ ovládání
Dotyk
Typ produktu
Kombinovaná mikrovlnná trouba
Velikost otočného talíře
31,5 cm
Výkon trouby
900 W
Hodiny
Ano
Příkon
Frekvence vstupního střídavého napětí
50 Hz
Proud
10 A
Vstupní střídavé napětí
220 - 230 V
Spotřeba
1450 W
Hmotnost a rozměry
Hmotnost
19 kg
Výška
382 mm
Šířka
594 mm
Hloubka
388 mm
Údaje o balení
Hmotnost včetně balení
21 kg
Bezpečnostní upozornění
Varování
Ujistěte se, že je mikrovlnná trouba správně nainstalována a správně větrána.
Funkce a programy vaření
Konvekční vaření
Ne
Funkce grilování
Ano
Počet automatických programů
8
Počet varných programů
3
Počet rozmrazovacích programů
4
Automatické rozmrazování
Ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Jiné spotřebiče |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 22 kg |
| EAN: | 4242005039067 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 440 mm |
| Šířka balení: | 660 mm |
| Délka balení: | 450 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
