Bosch Serie 6 BBS611MAT tyčový vysavač / elektrický smeták 2-in-1 stick vacuum Baterie Suchý Bezsáčkové 0,3 l Modrá 2,5 Ah
Kód: AGDBOSODK0127
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Příkon
Doba chodu
30 min
Napětí baterie
18 V
Napájecí zdroj
Baterie
Počet baterií
1
Doba nabíjení
4 h
Kapacita baterie
2,5 Ah
Vzhled
Odnímatelný ruční vysavač
Ano
Teleskopická trubice
Ne
Typ nádoby na prach
Bezsáčkové
Objem prachové nádoby/sáčku
0,3 l
Barva
Modrá
Typ produktu
Tyčový vysavač 2 v 1
Hmotnost a rozměry
Výška
1234 mm
Šířka
252 mm
Hmotnost
3,1 kg
Hloubka
204 mm
Výkon
Čisticí povrchy
Tvrdá podlaha
Vysávání
Suchý
Obsah balení
Hubice na čalounění
Ano
Štěrbinový nástavec
Ano
Včetně náhradních kartáčů
Motorizovaný kartáč
Ergonomie
Ovládání na rukojeti
Ano
Nastavitelný výkon
Ano
Regulace výkonu
Elektronický
Vertikální skladovací prostor
Ano
Bezpečnostní upozornění
Výstražné piktogramy
GHS04: Plyny pod tlakem
Varování
Nepoužívejte ve vlhkém prostředí nebo na mokrém povrchu.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vysavače, čističky a klimatizace |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 4.268 kg |
| EAN: | 4242005267903 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 302 mm |
| Šířka balení: | 800 mm |
| Délka balení: | 201 mm |
Hodnocení produktu
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
1 hodnocení
5
4
3
2
1
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
