Bosch Serie 6 BBS611LAG tyčový vysavač / elektrický smeták 2-in-1 stick vacuum Baterie Suchý Bezsáčkové 0,3 l Modrá 2,5 Ah
Kód: AGDBOSODK0137
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Příkon
Napájecí zdroj
Baterie
Napětí baterie
18 V
Vyjímatelná baterie
Ano
Kapacita baterie
2,5 Ah
Vzhled
Typ nádoby na prach
Bezsáčkové
Montovatelné na zeď
Ano
Barva
Modrá
Objem prachové nádoby/sáčku
0,3 l
Typ produktu
Tyčový vysavač 2 v 1
Tvar kartáče
Obdélníkový
Hmotnost a rozměry
Šířka
200 mm
Hmotnost
2,3 kg
Výška
1220 mm
Hloubka
265 mm
Výkon
Počet stupňů výkonu
2
Čisticí povrchy
Tvrdá podlaha
Metoda oddělování nečistot
Filtrování
Vysávání
Suchý
Obsah balení
Hubice na čalounění
Ne
Štěrbinový nástavec
Ne
Včetně náhradních kartáčů
Univerzální kartáč
Ergonomie
Regulace výkonu
Elektronický
Vertikální skladovací prostor
Ano
Nastavitelný výkon
Ano
Ovládání na rukojeti
Ano
Bezpečnostní upozornění
Výstražné piktogramy
GHS04: Plyny pod tlakem
Varování
Nepoužívejte ve vlhkém prostředí nebo na mokrém povrchu.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vysavače, čističky a klimatizace |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 4.18 kg |
| EAN: | 4242005238798 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 680 mm |
| Šířka balení: | 310 mm |
| Délka balení: | 250 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
