Bosch Serie 4 MAFS2462B fritovací hrnec Samostarný 6,1 l Samostatné 2050 W Horkovzdušná fritéza Černá
Kód: AGDBOSFRY0001
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Digitální časovač
Ano
Počet osob
4 člověk/lidí
Obsah oleje
0 l
Funkce pečení
Ano
Funkce smažení
Ano
Grilování
Ano
Teplota (min)
40 °C
Počet programů
9
Funkce uchování teploty
Ano
Teplota (max)
200 °C
Nastavitelný termostat
Ano
Typ produktu
Horkovzdušná fritéza
Kapacita
6,1 l
Příkon
Vstupní střídavé napětí
220-240 V
Příkon
2050 W
Automatické vypnutí
Ano
Frekvence vstupního střídavého napětí
50/60 Hz
Vzhled
Rotace planet
Ne
Odizolovaný plášť
Ano
Automatické otevírání krytu
Ne
Odnímatelná odklopná poklička
Ne
Vyjímatelná miska
Ano
Protiskluzové nožky
Ne
Umístění přístroje
Samostatné
Skleněný průzor
Ne
Příslušenství lze mýt v myčce
Ano
Typ konstrukce
Samostarný
Délka šňůry
0,9 m
Barva
Černá
Typ ovládání
Dotyk
Protipachový filtr
Ne
Hmotnost a rozměry
Šířka
276 mm
Výška
332 mm
Hloubka
385 mm
Hmotnost
6 kg
Údaje o balení
Hloubka balení
365 mm
Výška balení
381 mm
Hmotnost včetně balení
6,7 kg
Šířka balení
365 mm
Další charakteristiky
Záruční doba
2 rok/roky
Indikátory
Indikace teplotní připravenosti
Ne
Signál připravenosti
Ano
Vestavěný displej
Ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Jiné spotřebiče |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.72 kg |
| EAN: | 4242005535668 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 398 mm |
| Šířka balení: | 375 mm |
| Délka balení: | 380 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
