Bosch Serie 2 PUG611AA5E varná deska Černá Pracovní deska 60 cm Indukční varná deska se zónami 4 zóna/zón
Kód: AGDBOSPGZ0233
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Příkon
Vstupní střídavé napětí
220 - 240 V
Příkon (elektřina)
4600 W
Vzhled
Výkon varné zóny 4
1400 W
Průměr varné zóny 1
180 mm
Zdroj varné zóny 3
Elektrický
Průměr varné zóny 2
145 mm
Počet elektrických varných zón
4 zóna/zón
Počet varných zón
4 zóna/zón
Zdroj napájení hořáku / varné zóny 2
Elektrický
Barva
Černá
Výkon varné zóny 3
1800 W
Šířka varné desky
60 cm
Počet paralelně používaných varných zón
4
Výkon varné zóny 1
1800 W
Výkon varné zóny 2
1400 W
Materiál povrchu
Sklokeramický
Zdroj varné zóny 1
Elektrický
Umístění přístroje
Pracovní deska
Barva kontrolního panelu
Černá
Průměr varné zóny 3
180 mm
Větší intenzita varné zóny 1
3100 W
Tvar varné zóny 2
Kulatý
Průměr varné zóny 4
145 mm
Tvar varné zóny 3
Kulatý
Tvar varné zóny 4
Kulatý
Prodlužovací zóna
Ano
Typ varné desky
Indukční varná deska se zónami
Typ rámečku
Bez rámečku
Tvar varné zóny 1
Kulatý
Hmotnost a rozměry
Výška pod pracovní deskou
6 mm
Hmotnost
11,7 kg
Instalační šířka oddílu
56 cm
Hloubka
522 mm
Instalační hloubka oddílu
5,1 cm
Délka šňůry
1,1 m
Výška
51 mm
Instalační hloubka přihrádky (min)
59 cm
Instalační hloubka přihrádky (max)
50 cm
Šířka
592 mm
Výkon
Počet stupňů výkonu
9
Rychlý start
Ano
Počet funkcí Boost
1
Funkce Boost
Ano
Ochrana proti neúmyslnému spuštění
Ano
Detekce pánve
Ano
Ergonomie
Vestavěný displej
Ne
Umístění ovládání
Čelní
Časovač
Ne
Typ ovládání
Dotyk
Gril
Funkce grilování
Ne
Digestoř
Zabudovaná kapuce
Ne
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sporáky, varné desky, vestavěné trouby, digestoře |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 11.14 kg |
| EAN: | 4242005285433 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 125 mm |
| Šířka balení: | 750 mm |
| Délka balení: | 605 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
