Bosch Serie 2 FFL023MS2 mikrovlnná trouba Pracovní deska Samostatná mikrovlnná trouba 20 l 800 W Černá, Nerezová ocel
Kód: AGDBOSKMW0006
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Typ hodin
Elektronický
Vnitřní osvětlení
Ano
Velikost otočného talíře
27 cm
Výkon trouby
800 W
Typ ovládání
Knoflíky, Otočné
Systém otevírání dvířek
Tlačítko
Otočný talíř
Ano
Vnitřní kapacita
20 l
Délka šňůry
1,3 m
Uchycení dveří
Levý
Dětský zámek
Ano
Hodiny
Ano
Otevírání dveří
Boční otevírání
Typ displeje
LED
Umístění přístroje
Pracovní deska
Vestavěný displej
Ano
Barva
Nerezová ocel
Typ produktu
Samostatná mikrovlnná trouba
Příkon
Proud
10 A
Spotřeba
1270 W
Vstupní střídavé napětí
220 - 230 V
Frekvence vstupního střídavého napětí
50 Hz
Hmotnost a rozměry
Hmotnost
12,6 kg
Výška
260 mm
Vnitřní rozměry (š x h x v)
280 x 300 x 180 mm
Hloubka
345 mm
Hmotnost včetně balení
14 kg
Šířka
442 mm
Bezpečnostní upozornění
Varování
Nenechávejte spotřebič během používání bez dozoru.
Funkce a programy vaření
Funkce grilování
Ne
Počet automatických programů
7
Funkce uchování teploty
Ne
Gril
Ne
Počet rozmrazovacích programů
3
Automatické rozmrazování
Ano
Vaření v páře
Ne
Funkce tepla
Ano
Digestoř
Počet žárovek
1 žárovek
Typ žárovky
LED
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Jiné spotřebiče |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 14 kg |
| EAN: | 4242005296835 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 305 mm |
| Šířka balení: | 500 mm |
| Délka balení: | 405 mm |
| Certifikace: | CE |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
