Bosch MSM67160 mixér Ponorný mixér 750 W Černá, Šedá
Kód: AGDBOSMIB0127
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Barva
Šedá
Model
Ponorný mixér
Délka šňůry
1,4 m
Materiál
Technopolymer
Příkon
Frekvence vstupního střídavého napětí
50 - 60 Hz
Vstupní střídavé napětí
220 - 240 V
Příkon
750 W
Hmotnost a rozměry
Hmotnost
1,3 kg
Výška
393 mm
Hloubka
62 mm
Šířka
55 mm
Výkon
Turbo
Ano
Počet rychlostí
12
Typ ovládání
Otočné
Obsah balení
Obsah balení
2 x ochranný kryt
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kuchyňské roboty a mixéry |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 1.6 kg |
| EAN: | 4242002739120 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 425 mm |
| Šířka balení: | 200 mm |
| Délka balení: | 142 mm |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
