Bosch MSM4W221 Ruční mixér 600 W bílý
Kód: AGDBOSMIB0126
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Příkon
Příkon
600 W
Vzhled
Odnímatelná jednotka s noži
Ano
Model
Ruční mixér
Barva
Černá
Délka šňůry
1,4 m
Hmotnost a rozměry
Hmotnost
1,2 kg
Výška
385 mm
Šířka
78 mm
Hloubka
57 mm
Údaje o balení
Šířka balení
140 mm
Hloubka balení
200 mm
Hmotnost včetně balení
1,7 kg
Výška balení
425 mm
Výkon
Sekáček
Ano
Pulzní spínač
Ne
Obsah balení
Odměrka
Ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kuchyňské roboty a mixéry |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 1.66 kg |
| EAN: | 4242005426812 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 425 mm |
| Šířka balení: | 205 mm |
| Délka balení: | 140 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
