Bosch MFW2515W mlýnek na maso 350 W Bílá
Kód: AGDBOSMDM0009
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Příkon
Vstupní střídavé napětí
220 - 240 V
Frekvence vstupního střídavého napětí
50/60 Hz
Hmotnost a rozměry
Hloubka balení
288 mm
Hmotnost včetně balení
4,4 kg
Šířka
285 mm
Šířka balení
295 mm
Výška balení
367 mm
Výška
250 mm
Hmotnost
3,18 kg
Hloubka
170 mm
Technické údaje
Délka šňůry
1 m
Výkon
1,7 kg/min
Příkon
350 W
Hrubý kovový mlecí kotouč (8 mm)
Ano
Barva
Bílá
Protiskluzové nožky
Ano
Obsah balení
Nástavec na plnění klobás
Ano
Logistická data
Počet na paletě
48 kusů
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dům a zahrada |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 4.43 kg |
| EAN: | 4242005135653 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 295 mm |
| Šířka balení: | 370 mm |
| Délka balení: | 290 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
