Bosch MFW2514W kuchyňský robot 350 W Bílá
Kód: AGDBOSMDM0014
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Lis na citrusové plody
Ne
Materiál konektoru
Euro
Ochrana proti přetížení
Ano
Bezpečnostní spínač
Ano
Bluetooth
Ne
Protiskluzové nožky
Ano
Délka šňůry
1 m
Barva
Bílá
Kapacita mletí
1,7 kg/min
Příkon
Vstupní střídavé napětí
220 - 240 V
Frekvence vstupního střídavého napětí
50 - 60 Hz
Příkon blokovaného motoru
1500 W
Příkon varné desky (elektřina)
350 W
Hmotnost a rozměry
Šířka
250 mm
Výška
285 mm
Hmotnost
4 kg
Hloubka
170 mm
Údaje o balení
Hloubka balení
364 mm
Hrubá hmotnost (vnitřní karton)
4,5 kg
Šířka balení
285 mm
Výška balení
293 mm
Obrazovka
Vestavěný displej
Ne
Obsah balení
Obsah balení
Řeznická čepice
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dům a zahrada |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 4.435 kg |
| EAN: | 4242005135639 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 290 mm |
| Šířka balení: | 300 mm |
| Délka balení: | 380 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
