Bosch MFQ36490 mixér Stojací mixér 450 W Bílá
Kód: AGDBOSMIB0054
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Délka šňůry
1,3 m
Obsah nádoby
0,5 l
Počet rychlostí
5
Odmímatelný stojan
Ano
Barva
Bílá
Nastavitelná rychlost
Ano
Model
Stojací mixér
Turbo
Ano
Příkon
Frekvence vstupního střídavého napětí
50 - 60 Hz
Vstupní střídavé napětí
220 - 240 V
Příkon
450 W
Hmotnost a rozměry
Hloubka
208 mm
Výška
154 mm
Hmotnost
2,6 kg
Šířka
74 mm
Údaje o balení
Hmotnost včetně balení
3 kg
Obsah balení
Šlehací metličky
Ano
Háky na těsto
Ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kuchyňské roboty a mixéry |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 2.99 kg |
| EAN: | 4242002768076 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 270 mm |
| Šířka balení: | 395 mm |
| Délka balení: | 235 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
