Bosch MES4000 lis na citrusy/odšťavňovač Odšťavovač Černá, Šedá, Nerezová ocel 1000 W
Kód: AGDBOSSOK0006
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Automatické vypuzení dřeně
Ano
Úložný prostor pro kabel
Ano
Barva
Nerezová ocel
Délka šňůry
1,5 m
Kapacita nádoby na dužinu
3 l
Vstup pro velké ovoce
8,4 cm
Obsah nádoby
1,5 l
Příkon
Příkon
1000 W
Hmotnost a rozměry
Šířka
425 mm
Výška
221 mm
Hloubka
322 mm
Materiál
Materiál
Hliník
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kuchyňské roboty a mixéry |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 7.475 kg |
| EAN: | 4242002770048 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 520 mm |
| Šířka balení: | 395 mm |
| Délka balení: | 300 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
