Bosch MES25C0 lis na citrusy/odšťavňovač Odstředivý odšťavňovač 700 W Třešeň (ovoce), Průhledná, Bílá
Kód: AGDBOSSOK0009
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Úložný prostor pro kabel
Ano
Počet rychlostí
2
Jednoduché čištění
Ano
Barva
Třešeň (ovoce)
Typ produktu
Odstředivý odšťavňovač
Obsah nádoby
1,25 l
Průměr plnicí trubice
7,3 cm
Typ ovládání rychlosti
Krok
Automatické vypuzení dřeně
Ano
Nastavitelná rychlost
Ano
Kapacita nádoby na dužinu
2 l
Nádoba na džus
1,25 l
Příkon
Příkon
700 W
Hmotnost a rozměry
Hmotnost
4,3 kg
Údaje o balení
Hmotnost včetně balení
5,3 kg
Obsah balení
Čisticí kartáč
Ano
Bezpečnostní upozornění
Varování
Přístroj neponořujte do vody ani jiných kapalin.
Materiál
Materiál filtru
Nerezová ocel
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kuchyňské roboty a mixéry |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 5.16 kg |
| EAN: | 4242002812090 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 445 mm |
| Šířka balení: | 355 mm |
| Délka balení: | 255 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
