Bosch MCP72GPB citrusovač Plast, Nerezová ocel Černá, Průhledná
Kód: AGDBOSWYC0010
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Vhodný do myčky
Ano
Nádoba na džus
Ano
Barva
Černá
Materiál
Nerezová ocel
Hmotnost a rozměry
Výška
310 mm
Hmotnost
1,86 kg
Hloubka
170 mm
Šířka
170 mm
Technické údaje
Neobsahuje
Bisfenol A
Bezpečnostní upozornění
Varování
Přístroj neponořujte do vody ani jiných kapalin.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kuchyňské roboty a mixéry |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 1.89 kg |
| EAN: | 4242002996776 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 385 mm |
| Šířka balení: | 200 mm |
| Délka balení: | 204 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
