Bosch MCM3201B kuchyňský robot 800 W 2,3 l Černá, Průhledná
Kód: AGDBOSROK0100
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Typ ovládání
Otočné
Drcení ledu
Ano
Barva
Černá
Obsah nádoby
2,3 l
Šlehač
1 l
Příslušenství vhodné do myčky
Ano
Počet rychlostí
2
Nastavitelná rychlost
Ano
Příkon
Příkon
800 W
Frekvence vstupního střídavého napětí
50 - 60 Hz
Vstupní střídavé napětí
220-240 V
Hmotnost a rozměry
Šířka
220 mm
Hloubka
260 mm
Výška
375 mm
Hmotnost
3,5 kg
Další charakteristiky
Neobsahuje
Bisfenol A
Obrazovka
Vestavěný displej
Ne
Materiál
Materiál nádoby
Plast
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kuchyňské potřeby |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 4.09 kg |
| EAN: | 4242002853352 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 355 mm |
| Šířka balení: | 395 mm |
| Délka balení: | 265 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
