Bosch MC812M865 kuchyňský robot 1250 W 3,9 l Černá, Nerezová ocel
Kód: AGDBOSROK0066
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Bluetooth
Ne
Typ ovládání
Otočné
Protiskluzové nožky
Ano
Mixovací funkce
Řezání
Barva
Černá
Nástavec na mixování
Ano
Obsah nádoby
3,9 l
Pulzní spínač
Ano
Nastavitelná rychlost
Ano
Příkon
Frekvence vstupního střídavého napětí
50 - 60 Hz
Vstupní střídavé napětí
220 - 240 V
Příkon
1250 W
Hmotnost a rozměry
Šířka
430 mm
Výška
300 mm
Hmotnost
6,3 kg
Hloubka
250 mm
Údaje o balení
Šířka balení
392 mm
Hloubka balení
400 mm
Výška balení
400 mm
Hmotnost včetně balení
7,8 kg
Obrazovka
Vestavěný displej
Ne
Obsah balení
Metla na těsto
Ano
Hnětací nástroj
Ano
Mísa
Ano
Včetně strouhacího disku
Ano
Univerzální nůž
Ano
Háky na těsto
Ano
Šlehací metličky
Ano
Šlehač
Ano
Včetně řezacího disku
Ano
Míchací nástroj
Ano
Včetně sekacího disku
Ano
Obsahuje blender
Ano
Víčko v ceně
Ano
Logistická data
Počet na paletě
24 kusů
Délka palety
8 cm
Výška palety
12 cm
Šířka palety
17,5 cm
Materiál
Materiál nádoby
Plast
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kuchyňské potřeby |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 7.27 kg |
| EAN: | 4242005109333 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 390 mm |
| Šířka balení: | 400 mm |
| Délka balení: | 400 mm |
| Certifikace: | CE, EAC, VDE |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
