Bosch BHZUHFN příslušenství pro vysavač Tryska Ruční vysavač
Kód: AGABOSODS0002
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Barva
Černá
Typ produktu
Tryska
Kompatibilita značky
Bosch
Kompatibilní typ vysavače
Ruční vysavač
Hmotnost a rozměry
Výška
120 mm
Hloubka
80 mm
Hmotnost
800 g
Šířka
145 mm
Údaje o balení
Šířka balení
400 mm
Hloubka balení
100 mm
Výška balení
260 mm
Hmotnost včetně balení
1 kg
Obsah balení
Počet kusů v balení
1 kusů
Počet hubic
1
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Jiné spotřebiče |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 1.01 kg |
| EAN: | 4242005482627 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 400 mm |
| Šířka balení: | 265 mm |
| Délka balení: | 105 mm |
| Kompatibilita: | Unlimited Series 8 (BBS8…, BCS8…, BKS8…, BSS8…, BBS1…, BCS1…, BSS1...), Unlimited 7 (BBS7…, BCS7…, BKS7…, BSS7…) and Unlimited Series 6 (BBS6…, BCS6…, BKS6…, BLS6…, BSS6…) |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
