Bomann KM 6030 CB kuchyňský robot 1100 W 5 l Mátová barva
Kód: AGDBOMROK0004
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Nastavitelná rychlost
Ano
Funkce hnětení
Ano
Obsah nádoby
5 l
Kapacita hmotnosti těsta na chleba
3 kg
Barva
Mátová barva
Protiskluzové nožky
Ano
Jednoduché čištění
Ano
Typ ovládání
Otočné
Příkon
Frekvence vstupního střídavého napětí
50 Hz
Vstupní střídavé napětí
220 - 240 V
Příkon
1100 W
Hmotnost a rozměry
Výška
320 mm
Hmotnost
4,6 kg
Šířka
350 mm
Hloubka
210 mm
Údaje o balení
Šířka balení
410 mm
Hloubka balení
248 mm
Výška balení
364 mm
Obrazovka
Vestavěný displej
Ne
Obsah balení
Háky na těsto
Ano
Šlehač
Ano
Víčko v ceně
Ano
Materiál
Materiál nádoby
Nerezová ocel
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kuchyňské potřeby |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 5.6 kg |
| EAN: | 4004470603026 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 265 mm |
| Šířka balení: | 420 mm |
| Délka balení: | 385 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
