Black & Decker KA902EK Pásová bruska
Kód: NELBDETAS0004
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Typ brusky
Pásová bruska
Nastavitelná rychlost
Ano
Příkon
Délka kabelu
3 m
Napájecí zdroj
AC
Vstupní střídavé napětí
230 V
Hmotnost a rozměry
Velikost brusné desky
451 x 13 mm
Další charakteristiky
Příkon
400 W
Obsah balení
Pouzdro na přenášení
Ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dům a zahrada |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 3.9 kg |
| EAN: | 5035048261095 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 345 mm |
| Šířka balení: | 170 mm |
| Délka balení: | 425 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
