Black & Decker KA86-QS přenosná bruska Pásová bruska Oranžová
Kód: NELBDETAS0002
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Počet rychlostí
1
Barva
Oranžová
Otvor na prach
Ano
Typ brusky
Pásová bruska
Nastavitelná rychlost
Ne
Příkon
Délka kabelu
3 m
Vstupní střídavé napětí
230 V
Napájecí zdroj
AC
Hmotnost a rozměry
Velikost brusné desky
75 x 145 mm
Další charakteristiky
Typ nádoby na prach
Prachový sáček
Maximální velikost papíru
75 x 457 mm
Příkon
720 W
Výkon
Rychlost pásu při volnoběhu (max.)
206 m/min
Obsah balení
Sáček na prach
Ano
Brusný papír v ceně
Ano
Logistická data
Počet kusů v balení
1 kusů
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dům a zahrada |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 2.85 kg |
| EAN: | 5035048175163 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 160 mm |
| Šířka balení: | 335 mm |
| Délka balení: | 180 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
