Black & Decker BXAF9000E Dvojitý 9 l Samostatné 2500 W Horkovzdušná fritéza Černá, Nerezová ocel
Kód: AGDBDEFRY0013
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Přednastavené programy
Ano
Digitální časovač
Ano
Funkce smažení
Ano
Dehydratační funkce
Ano
Funkce pečení
Ano
Typ produktu
Horkovzdušná fritéza
Kapacita
9 l
Teplota (min)
80 °C
Počet programů
8
Doba časovače
60 min
Teplota (max)
200 °C
Nastavitelný termostat
Ano
Příkon
Příkon
2500 W
Vzhled
Barva kontrolního panelu
Černá
Snadná demontáž
Ano
Počet fritovacích košů
2
Nepřilnavá vnitřní mísa
Ano
Nepřilnavý povrch
Ano
Úložný prostor pro kabel
Ano
Skleněný průzor
Ne
Umístění přístroje
Samostatné
Bezpečnostní spínač
Ano
Jednoduché čištění
Ano
Chlazený úchyt
Ano
Vyjímatelná miska
Ano
Typ konstrukce
Dvojitý
Úchyty
Ano
Typ ovládání
Dotyk
Barva
Nerezová ocel
Indikátory
Vestavěný displej
Ano
Podsvětlený vypínač
Ano
Bezpečnostní upozornění
Varování
Nenechávejte fritézu bez dozoru, pokud je v provozu.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Jiné spotřebiče |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 8.415 kg |
| EAN: | 8432406730090 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 460 mm |
| Šířka balení: | 355 mm |
| Délka balení: | 420 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
